Haber

Kılıçdaroğlu algı operasyonu çıkardı! Ayasofya tüm maskeleri düşürdü

Bağımsız kamuoyu yoklamalarında açık farkla kaybettiği ortaya çıkan CHP genel lideri ve 7’li koalisyonun cumhurbaşkanı adayı Kemal Kılıçdaroğlu, kirli bir algı operasyonu yürüttü.

YYaklaşık 2 saat önce AK Parti’nin saat 21.00’de Ayasofya ile ilgili film yayınlama planı tüm kanallara iletildi.

AK Parti’nin hazırladığı Ayasofya reklam sineması resmi Twitter hesabından şu sözlerle yayınlandı:

“Medeniyetimizin yeniden doğuşunun simgesi olan Ayasofya-i Kebir Camii’nin kubbelerinden ezan, salavat ve lokum şerif sesleri kıyamete kadar eksik olmayacaktır… “

MANİPÜLASYONA BAKTILAR

Sosyal medyaya yansıyan iddiaya göre, reklamı öğrenen Habertürk’teki bazı kişilerin Ayasofya reklam sinemasıyla ilgili bilgilerini saat 18.57’de Kemal Kılıçdaroğlu’nun ekibine aktardığı iddia edildi.

CHP lideri19.08’de, ” Bakalım Ayasofya Camii propagandası ne zaman başlayacak. Onlar için her şey reklamdır. Ayinleri yok, müşterekleri yok, sadece propagandaları var. Ortak değerlerimize ne yaptılar? Alnı temiz olan, hırsızlık yapmayan, el çırpmayan, harama dokunmayan, halkını aç bırakmayandır. Nokta!“Tweet attı.

MEDYA İLÜZYONU İLE KİTLELER AYASOFYA REKLAMLARININ MESAJINA ODAKLANMAYACAK

7’liler koalisyonunun cumhurbaşkanı adayı Kemal Kılıçdaroğlu, AK Parti’nin Ayasofya reklam sineması bu akşam 21.00’de yayına girdiğinde kamuoyu hem siyasi vizyon sahibi olduğunu algılayacak hem de rakibi AK Parti’yi karalayacak. Ve polemik ve manipülasyon sonucu kitleler reklamın konusunu görmeyeceklerdir.

AK PARTİ’DEN KILIÇDAROĞLU’YA TEPKİ: İLKE DIŞI VE HUKUKSUZ

Konuyla ilgili Kılıçdaroğlu’na tepki gösteren AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Hamza Dağ, ” Yayınlanmak üzere TV kanallarına gönderdiğimiz ticari sinemamız hakkında etik olmayan ve ilkesiz bilgiler edinerek bu bilgileri paylaşmak; İçinde bulunduğunuz acınası durumun bir göstergesidir.

Ayasofya Camii konusunda milletimizin maneviyatını itibarsızlaştırmaya çalışmaktan utanmalısınız.

Bizi izlemeye devam edin. Muhtemelen o zaman bu insanlarla tanışabilirsiniz.
@kilicdaroglu
’ sözlerini kullandı.

KAYNAK: HABER7

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu