Yaşam

Armağan Çağlayan: Kitle kanser çıktı

YouTube imalcisi ve sunucusu Armağan Çağlayan, akciğerinde kitle tespit edilmesinin akabinde ameliyat oldu. Çağlayan, durumuna ait olarak bilgi verdi.

Sosyal medya hesabından açıklama yapan Armağan Çağlayan, kitlenin kanser çıktığını söyledi:

“4,5 saat süren bir operasyon geçirdim. Ağır bakımdan odama geldim. Ameliyat sırasında yapılan frozen patoloji sonucunda kitle kanser çıktı. Lakin şanslıyım ki, hekimlerim peşimi bırakmadılar ve çok erken evrede yakaladılar hastalığımı. Artık kemoterapi olup olmayacağımı patolojiden gelecek sonuç belirleyecek. Ben çalışmayı hiç bırakmayacağım, biraz dinlendikten sonra, ‘Size Anlatacaklarım Var’ turnesiyle, Gebze, Bartın, Zonguldak, İstanbul ve Ankara’da olacağım. Dualarınız ve güzel dileklerinize minnettarım. Herkese sevgiler hürmetler.”

NE OLMUŞTU?

Armağan Çağlayan, sosyal medya hesabından yaptığı açıklamayla “Yakın vakitte yaptırdığım yıllık sıhhat taramasında akciğerimde bir kitle tespit edildi ve yapılan tetkikler sonucunda bugün kitlenin yüksek ihtimalle kanserli olduğu ortaya çıktı” demişti.

Alınan biyopside hastalığın lenflerine bulaşmadığı müjdesini veren Çağlayan, “Selamlar… Perşembe günü lenflerime yürüyüp yürümediğinin tespit edilmesi için lenflerimden kesim alınıp biyopsiye yollandı. Şükür, lenflerim pak. Lenflerime yürümemiş. Çarşamba günü bir operasyon geçireceğim. Operasyonla kitle ciğerimden alınacak. Operasyondan sonra nasıl bir tedavi uygulanacağına genetik testiyle karar verilecek. Ameliyattan sonra görüşmek üzere. Herkese her şey için çok teşekkürler… Sevgiler” sözlerini kullanmıştı. (HABER MERKEZİ)

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu